Pomysły na wystrój salonu dla Twojego domu w stylu wiejskimStyl country to neutralna koncepcja dekoracji, która pozwala na dodanie tak dużo lub tak mało do swojego domu, jak chcesz. Jest to mieszanka rustykalnych i tradycyjnych elementów o silnej atrakcyjności wizualnej. Ten wygląd można osiągnąć w każdym domu, bez względu na to, jak bardzo miejski lub współczesny może być. W rzeczywistości styl country przechodzi do głównego nurtu i nie jest już wyłączną domeną domów wiejskich z czerwonej cegły, chociaż te nieruchomości są idealne dla tego wyglądu. Ten artykuł przedstawia pomysły na włączenie unikalnych elementów stylu country do projektu domu. Od skromnych początków w domach z bali i chałupach, styl wiejski stał się wyrafinowaną estetyką, która nie ogranicza się do tweedowych kurtek i zasłon w paski gingham.

Dodaj kominek

Jeśli twój dom ma odpowiedni układ, otwarte palenisko może zapewnić piękny punkt centralny. Wielu właścicieli domów unika instalacji kominka z obawy, że nie będzie w stanie go utrzymać, ale wolnostojący kominek może być pięknym i praktycznym dodatkiem do każdego pomieszczenia w domu, a zwłaszcza do salonu.

Przy wyborze kominka ważne jest, aby wybrać taki, który oferuje estetykę i funkcjonalność. Kominki wolnostojące są dostępne w wielu kształtach, rozmiarach i materiałach, więc jest jeden, który jest idealny dla każdego domu. Jeśli martwisz się o utrzymanie tradycyjnego kominka, kominek eleketryczny lub gazowy może stanowić stylowy punkt centralny, który wymaga minimalnej konserwacji.

Przytul się poduszkami

Szybkim i łatwym sposobem na dodanie ciepła i komfortu do każdego pomieszczenia są poduszki do rzucania. Wybierz tekstylia, które dobrze współgrają z kolorami i fakturami w Twoim pokoju, a natychmiast sprawisz, że przestrzeń poczuje się bardziej przyjazna i przytulna.

Istnieje wiele sposobów, aby włączyć poduszki do swojego domu i nie zawsze muszą być one dekoracyjne. Świetnym sposobem na wykorzystanie ich jest wybranie tkaniny, która pasuje do sezonu i umieszczenie ich na tylnej części kanap i krzeseł. Jest to świetny sposób na powiązanie sezonowego wystroju i utrzymanie domu w świeżym wyglądzie przez cały rok.

Styl country w Twoim salonie

Meble do salonu w stylu country to styl, który cieszy się popularnością od wielu lat. W rzeczywistości został on opracowany pod koniec XIX wieku przez amerykańskich projektantów, którzy chcieli wprowadzić do domów rustykalny wygląd farmhouse'ów. Dzisiaj, wiejski styl żywy pokój meble mogą znajdować w najwięcej domach. To może przychodzić w różnorodnych stylach i materiałach, ale zawsze cechuje się solidną konstrukcją i prostymi akcentami projektowymi. Z powodu jego popularności, możesz zazwyczaj znaleźć szeroki zakres opcji, gdy robisz zakupy dla mebli w stylu wiejskim w salonie. Znajdziesz wszystko od sof i krzeseł do stolików kawowych i centrów rozrywki. Jeśli chcesz dodać trochę dodatkowego stylu do swojego domu, powinieneś zdecydowanie rozważyć zakup niektórych mebli do salonu w stylu wiejskim. To będzie wyglądać świetnie i to będzie czuć się wygodne i relaksujące zbyt.